Převoz aut Woody

Zhruba před rokem jsem na jednom blogu narazila na šikovnou dřevěnou hračku – tahač s návěsem na přepravu aut od Primi Passi. V té době se však jednalo o již neprodávané zboží. Synovi jsme tak k narozeninám darovali jinou hračku a na tuto jsem si vzpomněla až o několik měsíců později, když teprve začal projevovat zájem o autíčka. Kamion od Primi Passi jsem nesehnala, ale narazila jsem na obdobnou hračku od Woody.

Jedná se o tahač, návěs a čtyři různě barevná autíčka dvou různých tvarů. Návěs se dá rozložit tak, aby vytvořil rampu pro najetí autíček.

Kamion - Převoz aut - Woody

Tak by se měla cvičit jemná motorika, nicméně naše batole na to má jiný názor a autíčka tam rve všem možnými způsoby :)

Kamion - Převoz aut - Woody

Nejlépe všechny do jedné řady, což nejde, nevejdou se a jeho to samozřejmě rozčiluje.

Kamion - Převoz aut - Woody

Návěs se dá z tahače také sundat a jeho opětovné nasazení se zdá být snadné, jen se trefit ;)

Kamion - Převoz aut - Woody

Trvalo to, než se to malý naučil bez vztekání. Když jsem mu ale jednoho dne řekla, že už mu tam návěs nasazovat nebudu, že to zvládne sám, během několika pokusů to opravdu zvládl :)

Kamion - Převoz aut - Woody

Barevná autíčka se navíc dají použít k učení základních barev, takže dle mého je to ideální hračka od cca 18 měsíců, ale jistě ji docení i starší děti, které mají auta v oblibě.

Přikládání podle barev - autíčka

Hračku mám Mallu a stále ji ještě prodávají ;).

Kam dál:

 

2 komentáře: „Převoz aut Woody

 1. Vypadá to skvěle a je to úžasně barevné, jako barevného člověka mě to osloví, nedivím se, že má malý radost.. i já bych si zajezdila. Celkem jsem vyvalená, když přijdu do hračkárny, je tu spousta nekvalitního, drahého kýče jen pro oko.
  Sehnat třeba pěkný, dětský míč bez nesmyslných obrázků je docela umění.

   
  1. Já se snažím vybírat s rozumem, raději kvalitní (nejlépe dřevěnou hračku) jednou za čas, než hromadu kravin každou chvíli.
   No to je, také jsem chtěla malému v létě koupit a jen jeden měl vzor klasického kopačáku, všechny ostatní nějaké kreslené hovadiny.

    

Napsat komentář